TEAM LEADER – DZIAŁ INBOUND

Poszukujemy pracowników dla jednego z naszych stałych klientów na stanowisko Team Leader w Holandii. Jeżeli zdecydowanie wolisz siebie w roli lidera, który wie jak istotny jest zgrany zespół – ta praca jest dla Ciebie idealną opcją. Ta oferta pracy w Holandii polega przede wszystkim na rozładunku kontenerów w dziale przyjęcia towarów. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, jak i atrakcyjne stawki. Przekonaj się o tym już teraz, aplikując na ofertę pracy w Holandii Team Leader w dziale Inbound.

#TwojaPracaMaZnaczenie

Twoje obowiązki:

  • będziesz nadzorował rozładunek kontenerów w centrum dystrybucyjnym, a dokładnie sprzęt komputerowy
  • będziesz koordynował pracę prowadzonego zespołu
  • będziesz dbał o porządek w miejscu pracy

Nasze oczekiwania:

  • wystarczy byś posiadał doświadczenie magazynowe w dziale rozładunku kontenerów
  • wystarczy byś posiadał doświadczenie w prowadzeniu zespołu
  • wystarczy byś posiadał olbrzymie chęci do pracy i przekładał to na swój zespół
  • wystarczy byś znał język angielski w stopniu komunikatywnym
  • wystarczy byś posiadał umiejętność obsługi wózka EPT
  • uprawnienie na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem

Co Ci zapewniamy:

  • atrakcyjny system okresowych podwyżek
  • darmowy transport do pracy
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy dla osób mieszkających prywatnie
  • pracę w miłym i przyjaznym zespole

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Miejsce pracy: Venlo

Zapraszamy do kontaktu!