SPAWACZ MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Dla naszego stałego klienta w Holandii poszukujemy pracownika na stanowisko Spawacz monter konstrukcji stalowych. Jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, a dodatkowo interesujesz się typową monterką – aplikuj już teraz. Oferujemy stabilne warunki pracy w Holandii, a także miłą i przyjazną atmosferę. Certyfikaty nie muszą być podbite – istotne jest dla nas Twoje doświadczenie i chęć do pracy!

Twoje obowiązki:

  • będziesz dbał o odpowiedni montaż i spawanie konstrukcji stalowych przy budowie hal
  • będziesz dbał o przestrzeganie przepisów BHP

Nasze oczekiwania:

  • wystarczy byś posiadał doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wystarczy byś miał znajomość rysunku technicznego (monterka)
  • wystarczy byś znał język angielski w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • a także VCA i numer BSN

Co Ci zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 13 euro netto, a w tym już ubezpieczenie zdrowotne
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Miejsce pracy: Apeldoorn

Zapraszamy do kontaktu!