ŚLUSARZ STOCZNIOWY

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy ludzi do pracy w Holandii na stanowisko Ślusarz Stoczniowy. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty zyskujesz szansę na pracę w międzynarodowym zespole. Jako ślusarz stoczniowy w Holandii będziesz brał udział w budowaniu olbrzymich statków pływających nawet po całym świecie. Nasz klient, a być może Twój przyszły pracodawca dba o swoich pracowników, oferując im różnorodne szkolenia. Poszukujemy osób do długoletniej współpracy, którzy ponadto będą zaangażowani w swoją pracę w Holandii, a także, którym będzie niezwykle zależało na swym rozwoju osobistym.

#TwojaPracaMaZnaczenie

Twoje obowiązki:

  • będziesz niósł pomoc podczas umieszczania różnych fundamentów, przy instalacji linii tłoczącej i ssącej, w wyrównaniu zaworów, a także przy umieszczeniu łyżek, dźwigów czy wciągarek
  • będziesz wyrównywał, a także regulował silniki i konstrukcji nawet na pokładzie statków
  • będziesz stosował różne środki, by zapobiec ewentualnym odkształceniom podczas spawania
  • będziesz montował za pomocą klejenia sczepnego z wstępnie przetworzonego materiału na różne przedmioty obrabiane
  • będziesz dokonywał regulacji przez szlifowanie, czy spalanie
  • będziesz przygotowywał i dostosowywał materiały, takie jak blachy
  • będziesz przede wszystkim budował elementy statku
  • Nasze oczekiwania:

    • wystarczy byś miał doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • wystarczy byś znał język angielski na poziomie komunikatywnym
    • wystarczy byś posiadał umiejętność czytania rysunków technicznych
    • wystarczy byś posiadał certyfikat VCA, numer BSN

    Zapewniamy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 13,50 – 14 euro netto na godzinę pracy
    • zupełnie darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
    • zwrot kosztów dojazdów do pracy
    • płatne ubezpieczenie oraz opiekę na miejscu
    • pracę dwuzmianową w hali, bądź na statku

    Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

    Administratorem podanych danych jest firma In Person Sp. z o.o. w Opolu 45-015, Rynek 11A/1A, dane kontaktowe: rekrutacja@inperson.pl, tel. +48 660 554 500 . Dane kontaktowe w sprawach ochrony danych osobowych, w tym dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych osobowych będą dostępne w zakładce kontakt na stronie www.inperson.pl oraz pod adresem iod@inperson.pl . Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Dane oznaczone jako obowiązkowe przetwarzane są zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Pozostałe podane przez Państwa dane, w tym dane kontaktowe, przetwarzane są na podstawie Państwa zgody w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dobrowolne podanie tych danych będzie uważane za zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnej lub przyszłych rekrutacji. Dane osobowe będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie usług świadczonych dla administratora danych, w szczególności serwisowi aplikacji rekrutacyjnej, dostawcy usług hostingu. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 2 lat lub do momentu jej wycofania. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach przysługuje Państwu prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wycofanie zgody na udział w kolejnych rekrutacjach spowoduje zaprzestanie przetwarzania Państwa danych w tym celu.

Miejsce pracy: Kinderdijk

Zapraszamy do kontaktu!