PRACOWNIK PRODUKCJI – PRZYGOTOWYWANIE ŻYWNOŚCI

Jeżeli Twoją pasją jest gotowanie – śmiało rekrutuj na przygotowywanie żywności. Jest to świetna praca w Holandii, która pozwoli rozwinąć Twoje kulinarne pasje. Będziesz serwował dania, które będą podawane na pokładzie samolotów latających po całym świecie. Postaw na pracę, w której wraz z zespołem będziecie przygotowywać dania dla tysięcy ludzi. Przekonaj się o tym już teraz!

#TwojaPracaMaZnaczenie

Twoje obowiązki:

  • będziesz przygotowywał wózki pokładowe do samolotów
  • będziesz zliczał i sprawdzał asortyment
  • będziesz kontrolował towar
  • Nasze oczekiwania:

  • wystarczy byś znał język angielski w stopniu komunikatywnym
  • wystarczy byś posiadał doświadczenie produkcyjne
  • wystarczy byś był gotowy do pracy na minimum 7 miesięcy
  • prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
  • Co Ci zapewniamy:

  • wynagrodzenie 10.55€ + dodatki zmianowe, a take system okresowych podwyżek
  • dłuższą współpracę dla chętnych osób – w tym umowę na czas nieokreślony z gwarancją godzin
  • zakwaterowanie, a także ubezpieczenie i opiekę polskich koordynatorów
  • miłą i przyjazną atmosferę na miejscu pracy
  • zwrot kosztów dojazdów dla osób, które mieszkają prywatnie
  • Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

    Miejsce pracy: Holandia, zagranica

    Zapraszamy do kontaktu!