PRACOWNIK PRODUKCJI – PRZYGOTOWYWANIE ŻYWNOŚCI

Jeżeli Twoją pasją jest gotowanie – śmiało rekrutuj na przygotowywanie żywności. Jest to świetna praca w Holandii, która pozwoli rozwinąć Twoje kulinarne pasje. Będziesz serwował dania, które będą podawane na pokładzie samolotów latających po całym świecie. Postaw na pracę, w której wraz z zespołem będziecie przygotowywać dania dla tysięcy ludzi. Przekonaj się o tym już teraz!

#TwojaPracaMaZnaczenie

Twoje obowiązki:

  • będziesz nakładał, porcjował i przygotowywał posiłki do transportu
  • będziesz kontrolował jakość w trakcie i na koniec produkcji
  • będziesz przestrzegał przepisy BHP
  • Nasze oczekiwania:

  • wystarczy byś znał język obcy w stopniu komunikatywnym
  • wystarczy byś posiadał chęci do pracy w pozycji stojącej przez większość dnia
  • wystarczy byś był gotowy do pracy zmianowej
  • Co Ci zapewniamy:

  • atrakcyjny system okresowych podwyżek
  • dłuższą współpracę dla chętnych osób – w tym umowę na czas nieokreślony z gwarancją godzin
  • zakwaterowanie, a także ubezpieczenie i opiekę polskich koordynatorów
  • miłą i przyjazną atmosferę na miejscu pracy
  • zwrot kosztów dojazdów dla osób, które mieszkają prywatnie
  • Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

    Administratorem podanych danych jest firma In Person Sp. z o.o. w Opolu 45-015, Rynek 11A/1A, dane kontaktowe: rekrutacja@inperson.pl, tel. +48 660 554 500 . Dane kontaktowe w sprawach ochrony danych osobowych, w tym dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych osobowych będą dostępne w zakładce kontakt na stronie www.inperson.pl oraz pod adresem iod@inperson.pl . Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Dane oznaczone jako obowiązkowe przetwarzane są zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Pozostałe podane przez Państwa dane, w tym dane kontaktowe, przetwarzane są na podstawie Państwa zgody w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dobrowolne podanie tych danych będzie uważane za zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnej lub przyszłych rekrutacji. Dane osobowe będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie usług świadczonych dla administratora danych, w szczególności serwisowi aplikacji rekrutacyjnej, dostawcy usług hostingu. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 2 lat lub do momentu jej wycofania. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach przysługuje Państwu prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wycofanie zgody na udział w kolejnych rekrutacjach spowoduje zaprzestanie przetwarzania Państwa danych w tym celu.

    Miejsce pracy: Amsterdam

    Zapraszamy do kontaktu!