PRACOWNIK SZKLARNI

Nie musisz znać języka obcego, by móc rozpocząć pracę w Holandii! Wystarczą szczere chęci i zapał do pracy. Jeśli cenisz sobie pracę w miłej i przyjemnej atmosferze – sprawdź szczegóły już teraz!

#TwojaPracaMaZnaczenie

Twoje obowiązki:

  • będziesz zbierał i pielęgnował pomidory na szklarni
  • będziesz pielęgnował pomidory na szklarni

Nasze oczekiwania:

  • wystarczy byś posiadał chęci do pracy – nie musisz znać języka obcego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B – jest to dla nas duży plus
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Co Ci zapewniamy:

  • atrakcyjny system okresowych podwyżek
  • dłuższą współpracę dla chętnych osób – w tym umowę na czas nieokreślony z gwarancją godzin
  • zakwaterowanie, a także ubezpieczenie i opiekę polskich koordynatorów
  • miłą i przyjazną atmosferę na miejscu pracy
  • zwrot kosztów dojazdów dla osób, które mieszkają prywatnie
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Zapraszamy do kontaktu!