PRACOWNIK SZCZEPIENIA SADZONEK + RABAT 150€

Szukasz pracy w Holandii? Postaw na pracę przy pielęgnacji sadzonek. Wystarczy byś był sumienny i pracowity, a znajomość języka obcego nie będzie dla Ciebie koniecznością. Oferujemy możliwość dłuższej współpracy, a także atrakcyjne podwyżki! Sprawdź szczegóły już teraz!

#TwojaPracaMaZnaczenie

Twoje obowiązki:

  • będziesz umieszczał sadzonki w specjalnych gąbkach
  • będziesz pakował sadzonki i przygotowywał je do wysyłki
  • będziesz pielęgnował i szczepił sadzonki na hali i w szklarni
  • będziesz dbał o porządek w miejscu pracy

Nasze oczekiwania:

  • wystarczy byś posiadał chęci do pracy również w okresie świątecznym- nie musisz znać języka obcego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B – jest to dla nas duży plus,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Co Ci zapewniamy:

    • stawkę 9.94€ i atrakcyjny system okresowych podwyżek
    • zostań w pracy do końca stycznia a otrzymasz rabat 150€
    • dłuższą współpracę dla chętnych osób – w tym umowę na czas nieokreślony z gwarancją godzin
    • zakwaterowanie, a także ubezpieczenie i opiekę polskich koordynatorów
    • miłą i przyjazną atmosferę na miejscu pracy
    • zwrot kosztów dojazdów dla osób, które mieszkają prywatnie

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Miejsce pracy: Venlo

Zapraszamy do kontaktu!