PRACOWNIK PRODUKCYJNO-LOGISTYCZNY

Wiemy jak istotna jest stała i stabilna praca. Właśnie dlatego, dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników produkcyjno – logistycznych do pracy w Holandii. Jeśli jesteś więc osobą, która pragnie mieć pewną pracę, ta oferta jest wręcz dla Ciebie idealna! Dla naszego pracodawcy istotne jest jedynie, by pracownicy byli zaangażowani w swoją pracę, a także dokładni i dobrze zorganizowani. Postaw już teraz na pracę w Holandii, jako pracownik produkcyjno – logistyczny.

Twoje obowiązki:

  • będziesz pracował przy linii produkcyjnej, produktów spożywczych lub przemysłowych
  • będziesz oklejał, pakował, a także kontrolował jakość gotowych produktów
  • będziesz dbał o porządek na stanowisku pracy

lub

  • będziesz zbierał i kompletował zamówienia według specyfikacji
  • będziesz dbał o załadunek i rozładunek kontenerów
  • będziesz dbał o porządek w miejscu pracy

Nasze oczekiwania:

  • wystarczy byś znał język obcy w stopniu podstawowym lub komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Co Ci zapewniamy:

  • atrakcyjny system okresowych podwyżek
  • dłuższą współpracę dla chętnych osób – w tym umowę na czas nieokreślony z gwarancją godzin
  • zakwaterowanie, a także ubezpieczenie i opiekę polskich koordynatorów
  • miłą i przyjazną atmosferę na miejscu pracy
  • zwrot kosztów dojazdów dla osób, które mieszkają prywatnie

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Holandia, zagranica

Zapraszamy do kontaktu!