PRACA PRZY SZCZEPIENIU ROŚLIN

Jeden z naszych stałych klientów poszukuje ludzi do pracy, która polegać będzie na szczepieniu roślin. Jeżeli jesteś osobą energiczną, która posiada dobrze rozwinięte zdolności motoryczne – sprawdź szczegóły oferty już teraz! Gwarantujemy opiekę polskich koordynatorów na miejscu pracy, a także możliwość dłuższej współpracy!

#TwojaPracaMaZnaczenie

Twoje obowiązki:

  • będziesz obcinał liście jednej sadzonki i przypinał klipsem do drugiej sadzonki
  • będziesz pielęgnował sadzonki, zakładał patyczki
  • będziesz pakował i przepakowywał sadzonki

Nasze oczekiwania:

  • wystarczy byś był chętny do pracy na dłuższy okres czasu
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność w okres świąteczny
  • znajomość języka angielskiego/holenderskiego będzie dodatkowym atutem

Co Ci zapewniamy:

  • bezpłatna sieć WIFI na kantynie
  • dłuższą współpracę dla chętnych osób
  • miłą i przyjazną atmosferę na miejscu pracy
  • opiekę polskich koordynatorów na miejscu

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Administratorem podanych danych jest firma In Person Sp. z o.o. w Opolu 45-015, Rynek 11A/1A, dane kontaktowe: rekrutacja@inperson.pl, tel. +48 660 554 500 . Dane kontaktowe w sprawach ochrony danych osobowych, w tym dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych osobowych będą dostępne w zakładce kontakt na stronie www.inperson.pl oraz pod adresem iod@inperson.pl . Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Dane oznaczone jako obowiązkowe przetwarzane są zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Pozostałe podane przez Państwa dane, w tym dane kontaktowe, przetwarzane są na podstawie Państwa zgody w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dobrowolne podanie tych danych będzie uważane za zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnej lub przyszłych rekrutacji. Dane osobowe będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie usług świadczonych dla administratora danych, w szczególności serwisowi aplikacji rekrutacyjnej, dostawcy usług hostingu. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 2 lat lub do momentu jej wycofania. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach przysługuje Państwu prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wycofanie zgody na udział w kolejnych rekrutacjach spowoduje zaprzestanie przetwarzania Państwa danych w tym celu.

Miejsce pracy: Venlo

Zapraszamy do kontaktu!