Własna maska z nawiewem – duże zyski w krótkim czasie!

Własna maska z nawiewem- duże zyski w krótkim czasie!

Planujesz rozpocząć pracę w Holandii jako spawacz? Musisz pamiętać o kilku istotnych kwestiach jakie się z tym wiążą. Najważniejszą z nich jest jednak własna MASKA z nawiewem. Tak, maska. Dlaczego jest to jedna z najważniejszych rzeczy, podczas planowania rozpoczęcia kariery w tym zawodzie? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele korzyści wiąże się z tą jednorazową inwestycją we własną maskę spawalniczą!

Dlaczego tak wielu ludzi jest całkowicie zaskoczonych, kiedy słyszą, że pracodawca nie gwarantuje własnej maski spawalniczej? Cóż, najprawdopodobniej wiąże się to z niedoinformowaniem, bądź zwykłym brakiem wiedzy.

Własna maska spawalnicza z nawiewem atrybutem spawacza

Z własną maską spawalniczą zadbasz przede wszystkim o swoje zdrowie, jak i względy higieniczne. Jeśli już taką będziesz posiadał, jedyne koszty jakie będziesz ponosił w przyszłości to tylko i wyłącznie filtry – które wymieniać należy nawet w wypożyczonej masce. Co istotne, własna maska to przede wszystkim przepustka do wielu nowych klientów. To z kolei zdecydowanie ułatwi znalezienie pracy. Oferty pracy w Holandii z wymogiem posiadania własnej maski posiadają wyższe stawki – a to dla każdego będzie zdecydowanie sporym plusem!

Jeśli już zdecydujesz się na zakup własnej maski, ceny w Polsce będą nieco niższe, od tych w Holandii. Oczywiście będąc już na miejscu w Holandii znajdziesz wiele wypożyczalni takiego sprzętu – trzeba się jednak liczyć z tym, że miesięczny koszt wypożyczenia maski będzie równy połowie całej kwoty, jaką wydasz kupując nową maskę. Na rynku znajdziesz naprawdę wiele rodzajów masek, ale te z nawilżeniem sprawdzą się do pracy w każdych warunkach. W ramach ciekawostek możemy dodać, że nasi stali pracownicy polecają maski Speedglas.

Pracując jako spawacz jesteś narażony na choroby zawodowe. Między innymi dlatego, własna maska to nie tylko przepustka do zarabiania lepszych pieniędzy, ale także dbanie o swoje własne zdrowie i higienę.

Zapraszamy do kontaktu!