Spawaczu! Zakup przyłbicę z systemem filtrującym powietrze!

Spawaczu! Zakup przyłbicę z systemem filtrującym powietrze!

Wiele osób nie pracujących w zawodzie spawacza kompletnie nie wie, że dymy spawalnicze pozostają w powietrzu jeszcze przed 41 godzin po zakończeniu spawania. W tym momencie należy zadać sobie pytanie, czy chcemy właśnie tym oddychać?

Z pomocą od kilku lat przychodzą produkty 3M Speedglas, które w zakresie ochrony spawacza posiadają zdecydowanie ugruntowaną pozycję. Dzięki temu, że wyróżniają się bardzo wysoką jakością i znakomitą ergonomią są zdecydowanie niezawodne, przez co świetnie spełniają swoje podstawowe zadanie, jakim jest ochrona spawacza. System wymuszonego przepływu powietrza Speedglas Adflo, od wielu lat jest sprawdzany przez spawaczy w ciężkich warunkach przemysłowych.

Czy opłaca się kupić własną przyłbicę?

Jeszcze jakiś czas temu cena za taką przyłbicę była naprawdę zaporowa. Ludzie wyjeżdżający do pracy za granicę dopiero tam widzieli „speedglasy”, na których mieli szansę pracować. Wiadomo, że nic tak nie zachęci do inwestycji we własną maskę, jak jej osobiste sprawdzenie. Speedglas niesie ze sobą prócz wielu zalet zdrowotnych również wysoki komfort pracy. Przyłbice te nie są tymczasową inwestycją – starczą bowiem na naprawdę długi okres czasu!

Mimo to, dla wielu ludzi wchodzących w zawód spawacza wydanie kilku tysięcy za przyłbicę wydaje się naprawdę sporą sumą. Trzeba wziąć jednak pod uwagę fakt, że bez własnej przyłbicy jesteśmy zmuszeni na jej wypożyczanie, co wbrew pozorom nie jest tanią opcją. Prócz tego, bez stosunkowo dobrej przyłbicy nie dbamy o swoje zdrowie, a co za tym idzie – za kilkanaście lat będziemy zmuszeni wydawać wiele na lekarzy czy leki – co finalnie okaże się o wiele większym kosztem w porównaniu do zakupu własnej przyłbicy Speedglas.

Obecnie na rynku można dostać wiele tańszych przyłbic, których niska cena głównie wpływa na jej jakość, jak i długość eksploatacji. Jeżeli chcesz zainwestować pieniądze raz, a porządnie – postaw na Speedglas z systemem wymuszonego przepływu powietrza Adflo, które będzie idealnym wyborem.

Co istotne, wielu potencjalnych pracodawców za granicą wymaga obecnie posiadania własnego sprzętu ochrony układu oddechowego – tylko teraz masz szansę zakupu przyłbicy Speedglas w sklepie HORUS z 30% rabatem, powołując się na inperson.pl!

Tomasz Rychlewski

Zapraszamy do kontaktu!