SPAWACZ MONTER

Dla naszego stałego klienta w Holandii poszukujemy pracownika na stanowisko Spawacz monter konstrukcji stalowych. Jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, a dodatkowo interesujesz się typową monterką – aplikuj już teraz. Oferujemy stabilne warunki pracy w Holandii, a także miłą i przyjazną atmosferę. Certyfikaty nie muszą być podbite – istotne jest dla nas Twoje doświadczenie i chęć do pracy!

Twoje obowiązki:

  • będziesz przygotowywał elementy
  • będziesz montował na podstawie rysunku technicznego
  • będziesz spawał konstrukcje dźwigowe, a także konstrukcje pod hale

Nasze oczekiwania:

  • wystarczy byś posiadał doświadczenie zarówno w montowaniu, jak i spawaniu/li>
  • wystarczy byś posiadał aktualne certyfikaty spawalnicze 136/138
  • wystarczy byś posiadał umiejętność czytania rysunków technicznych/li>
  • wystarczy byś znał język angielski w stopniu komunikatywnym

Co Ci zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 14€ netto
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • pracę na dłuższy okres czasu
  • płatne ubezpieczenie oraz opiekę na miejscu

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Miejsce pracy: Holandia, zagranica

Zapraszamy do kontaktu!