strona główna      kontakt
zdjęcie

Nasze usługi


Sprawy i regulacje w zakresie pracy, takie jak okres próbny, okres wypowiedzenia, procedura zwolnienia, kontrakty i umowy o pracę, zatrudnienie po pracy tymczasowej, szkolenie, zatrudnienie przy stopniowym nabywaniu praw to stałej posady - są nie tyle celami, co środkami pozwalającymi wszystkim stronom (firmom i pracownikom) na rozwijanie swojego potencjału.

Firma In Person chętnie pomoże Państwu w zakresie kwestii związanych z elastycznym zatrudnieniem - pracą tymczasową, rekrutacją i selekcją. A może chodzi o rozwiązania płacowe? We wszystkim tym pomożemy. Można na nas liczyć 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.

 • Praca tymczasowa
  Chcą Państwo zaangażować In Person do pomocy przy zatrudnieniu pracowników na krótszy lub dłuższy okres czasu, bądź też do pracy przy projekcie? Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie wielu różnych branż. Dzięki temu jesteśmy w stanie znaleźć pracowników do wszelkich zadań
  i specjalizacji: zarówno do pracy w administracji, jak i handlu czy w produkcji.


 • Rekrutacja i selekcja
  Naszych specjalistów zajmujących się rekrutacją i selekcją najbardziej cieszy, gdy ktoś zwraca się do nich w celu uzyskania porady i przewodnictwa w tym zakresie. W porozumieniu ze zleceniodawcą określają oni procedury, wykonują analizy rzeczywistych potrzeb, na swój wyjątkowy sposób kontaktują się z kandydatami i przeprowadzają ich ocenę.
  Można nam również zlecić opracowanie kampanii werbowania personelu, w tym doradztwo medialne, tworzenie tekstów reklamowych i sprawy związane z ich zamieszczeniem.


 • Płace (payroll)
  Istnieje opcja, która na pierwszy rzut oka nie wydaje się oczywista: samodzielnie przeprowadzają Państwo selekcję zrekrutowanych pracowników, i zlecają Państwo firmie In Person prowadzenie spraw związanych z wynagrodzeniami danych pracowników.
  Mówiąc krótko - szukamy dla Państwa najlepszych opcji w dziedzinie elastycznego zatrudnienia.


Naszym celem jest angażowanie się każdego dnia w odciążanie i pomaganie naszym klientom! ( Zapytaj o pracownika)