strona główna      kontakt
zdjęcie
Monter w przemyśle stoczniowym
Miasto: Delfzijl
Opis stanowiska:
Agencja Pracy In Person cert 698 poszukuje dla swojego klienta z branży stoczniowej monterów mechanicznych ( prace montażowe ) . Praca przy Systemach redukcji hałasu . Celem systemów jest tłumienie hałasu powodowanego przez morskie operacje wbijania pali w energię odnawialną oraz w sektorach ropy i gazu. Zaawansowana technologia minimalizuje poziomy emisji hałasu, aby chronić życie morskie. Opis stanowiska pracy: -praca polega się w dużej mierze na pracach montażowych ( budowa okraglej konstrukcji stalowej-młoty hydrauliczne ) z prefabrykowanych części na ziemi do 50 m wysokości. Wymagania : -doświadczenie zawodowe na podobnych konstrukcjach - j.angielski lub holenderski - vca - certyfikat” praca na wysokościach „ ( możliwość zrobiena kursu przez nas ) - BSN Oferujemy : - stawkę 13,00 – 13.50 € netto - zakwaterowanie - ubezp. Zdrowotne 22,50 € Projekt rozpoczyna się 2 stycznia do mniej więcej połowy lutego. Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w moje ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych;tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r. Dz. Ust. z 2014r. poz.1182). raciborz@inperson.pl
data dodania: 2017-11-30
ważne do: 2017-01-06