strona główna      kontakt
zdjęcie
Ślusarz stoczniowy
Miasto: Krimpen aan den Ijss
Opis stanowiska:
Agencja Pracy In Person cert MGiP 698 poszukuje dla swojego klienta z branży stoczniowej kandydatów na stanowisko ślusarz. Praca polega na: - umieszczenia fundamentów ( schodów, podestów i.t.p) - Obróbka materiału ( płyty, profile ) ( dopasowanie materiału na wymiar ) - dostosowanie produktów za pomoca spalania , szlifowania itp Oferujemy: -13 € netto/godz -darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosbowy) -wypłaty tygodniowe -opiekę polskiego koordynatora -ubezpieczenie 22,50 € tygodniowo. Wymagania: -doświadczenie zawodowe jako slusarz stoczniowy -znajomość j.angielskiego -certyfikat VCA lub SCC -sofi nr -umiejętność czytania rysunku technicznego CV w j.angielskim proszę przesyłać na raciborz@inperson.pl opatrzone klauzulą wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w moje ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych;tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r. Dz. Ust. z 2014r. poz.1182).
data dodania: 2017-06-27
ważne do: 2017-11-10