strona główna      kontakt
zdjęcie
Spawacz TIG
Miasto: Barendrecht
Opis stanowiska:
Agencja Pracy In Person cert MGiP 698 poszukuje dla swojego klienta w Barendrechcie( regio. Rotterdam ) spawaczy Tig . Praca polega na spawaniu cienkich blach RVS (gr 5). Do obowiazków należą także drobne prace ślusarskie (m.i.n. szlifowanie ) . Firma zajmuje sie między innymi produkcją lotniczych silników turbinowych . Wymagania: - doświadczenie w spawaniu cienkich blach rvs. -znajomość j. angielskiego -kurs VCA ( możliwość wyrobienia na miejscu) -prawo jazdy kat B +własny samochód Oferujemy: -pracę na dłuższy okres czasu -stawkę € 12.00-€ 12.50 netto -mieszkanie – własny pokój ( juz w stawce ) -ubezpieczenie zdrowonte 22,50 tygodniowo (odtrącane z wypłaty ) -opiekę polskiego koordynatora -wypłaty tygodniowe. Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w moje ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych;tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r. Dz. Ust. z 2014r. poz.1182). osobiście w biurze przy ul. Solnej 1/2 w Raciborzu lub droga mailową: raciborz@inperson.pl
data dodania: 2017-05-16
ważne do: 2017-05-27