strona główna      kontakt
zdjęcie
Spawacz MAG, CO2
Miasto: Hengelo
Opis stanowiska:
Agencja Pracy In Person cert MGiP 698 poszukuje dla swojego klienta spawaczy MAG, CO2. Opis stanowiska pracy: -spawanie metodą MAG, CO2 grubych elementów konstrukcji(elementów dzwigów) -szlifowanie -praca na hali w godz.6.00-16.30 Wymagania: -doświadczenie zawodowe -certyfikat spawalniczy -czytanie rysunku technicznego VPS -maska spawalnicza z nawiewem -certyfikat VCA (możliwość wyrobienia na miejscu) -znajomość j,angielskiego lub holenderskiego -prawo jazdu kat. B mile widziane Oferujemy: -stawka 12 € netto/h -darmowe mieszkanie (pokój jednoosbowy) -zwroty kosztów paliwowych -opiekę polskiego koordynatora -wypłaty cotygodniowe. Przyjazd 2 dni przed planownaym rozpoczęciem pracy (próbki spawalnicze, zapoznanie się z pracą) Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w moje ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych;tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r. Dz. Ust. z 2014r. poz.1182). raciborz@inperson.pl
data dodania: 2017-04-10
ważne do: 2017-10-30